?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile Віктор Грабовський Previous Previous Next Next
Віктор Грабовський "Не вір Москві!" - Споглядання дерева — LiveJournal
світогляд
hrab
hrab
Віктор Грабовський "Не вір Москві!"

Віктор Грабовський

гумпомощь Путина НЕ ВІР МОСКВІ!

    Як нестерпно болить, аж запеклася в наших душах оця підла, наперед запланована підступним ворогом війна! Довгих 10 років її вимріювали та викохували найближчі сусіди, що називалися «братами»… До того ж вимріювали саме як війну громадянську, навіть не усвідомлюючи, що жодних підстав для такого соціального катаклізму ні на Півдні, ані на Сході України просто нема! Ну не гноблять хохли москалів! Надто ледачі…

    Мов чортополох, російська мова у тих регіонах давно заглушила державну, якої навіть на ТБ не чутно... Хоча регіонали й досі з усіх сил кричать, що Київ не хоче почути Донбас... Ніби Янукович – то лише писк Донецького краю?!

    Таж усі його сфери – від А до Я – монополізували було вчора чи не сам сенс української демократії! Тож як можна зворотнє щось торочити про речі настільки очевидні, вважаючи, що народ нічогісінько не розуміє?!

    Адже насправді навіть у Західній Європі всі, хто хотів дізнатися правду про спровокований спецслужбами конфлікт, ще до збитого росіянами «Боїнга» мали змогу переконатися у надто жахливих намірах Москви. Бо ніхто з новітніх окупантів їх ніколи й не приховував! Хоча полковник Гіркін і запевняв цікавих кореспондентів, що «прийшов очистити Україну від фашистської наволочі», зате його поплічники досить простодушно зізнавалися: нам наказано спровокувати в Україні громадянську війну. За будь-яку ціну!

    Але ж давним-давно відомо: ціна людського життя для Москви – єрунда...

    Тим огидніше чути в Україні на зборищах принципово російськомовних партій облудливі тиради на кшталт: козаки наказували синам, що коли тебе посилатимуть на війну проти росіян, то ти повертай зброю проти отих, котрі посилають – і стріляй, стріляй, стріляй! (Миколаїв).

    Хто ж у нас посилає своїх синів супроти Федеративної Росії?!!

    Та побійтеся Бога, врешті-решт, жалюгідні провокатори! Адже не тільки російські ракетні установки з мінометами чи новітні армійські гелікоптери розстрілюють героїчних наших вояків та прикордонників, а й заборонені в усьому світі касетні бомби випробовують ЗС Росії на українських людях… Сотні смертей, як і тисячі калік, оплакує Україна, хоча Кремль – офіційно – війну нам так і не оголошував! Розбомблені школи й дитячі садки, заміновані житлові масиви та супермаркети у понищених містах і селах, зруйновані шпиталі, підприємства, заводи і фабрики – страшні сліди полишають бойовики на випаленій «Градами», зболеній землі Донеччини й Луганщини…

    Проте вкрай озвірілі виродки ніяк не нап’ються невинної крові, ніяк не наситяться… Ще й знімають жахливі свої катування патріотів на відео! Аби перепродати втридорога таким самим покидькам…

    Скільки достеменних документів нічим не виправданої жорстокості засвідчено для Гаазького трибуналу лише волонтерами!

    А де ж оті зловісні, вигадані хворобливими умами «утиски російської мови»?! Чи підтвердився бодай один-єдиний факт «утиску»?! Чи за політичні наклепи, що ганьблять українську націю, вже не притягують до кримінальної відповідальності?! Отже ми так і залишимось оббреханими перед усім світом?!

    Миритися з усім цим – уже злочин і перед совістю, і перед людяністю…

    То про що мали говорити президенти, зустрівшись у Мінську? Мабуть, про що завгодно – переваги ЄС, демократії та світової економіки, власні мирні ініціативи тощо, але – насамперед – про те, як загасити жахну пожежу війни!

    На жаль, Путін взагалі жодним словом не обмовився про біду, котру накликав, харкнувши на підписану Росією Угоду про непорушність кордонів України. І за суто злодійську анексію Криму не вибачився… Хоча й не забув нагадати Президентові України, що, задля такого бажаного миру, потрібно… домовлятися з тією самою бандою найманців, себто – його представниками.

   Своєю чергою Порошенко, наполегливо закликаючи боса мілітаристської мафії припинити постачання зброї та диверсантів у регіони спровокованого конфлікту, запевнив: обов’язково домовиться! Саме з тими представниками краян, які будуть обрані трудящими на виборах до Верховної Ради.

   Тільки не з «гуманітарним конвоєм» чи терористами, що фальшували «уряди» й друкували прапори «своїх республік» за кордоном! Навіть не усвідомлючи ані значення слова федералізація, ані поняття референдуму.

   Проте, нарешті, слід усе ж таки всім нам запам’ятати сказане одним досить мудрим політиком, що жоден підпис росіянина не вартує паперу, на якому його залишено. Та саме в цьому народ – укотре вже! – й було запевнено ще декілька місяців тому. Адже для чого затівалось оце криваве ворохобство? Хіба урядові не зрозуміло, що Путін бачить себе імператором у межах імперії Ніколая І?!!.

   Жодної України разом із Польщею й Фінляндією! Не кажучи про прибалтів.

   Уже й історію українську вони переписують саме так, як їм приспічило…

   Якщо цього не усвідомлювати, то нема чого й думати про майбутнє. Тим паче, що під час перемовин так само, як і раніше, злісно трощили український асфальт і чорноземи страхітливі армади живої сили і техніки російських ЗС…

    Доки ж вони блукатимуть Україною?!

    Гадаю, блукання цього зменшилося б устократ, якби хоч одна танкова бригада та пара батальйонів десантників одтяпали терористів од кордону із Росією – на відстані з півсотні верств. Ось тоді не тільки зайди схаменулися б, а й сам Капутін заговорив би значно примирливіше…

    Та й ще така проблема постає: якщо Росія дозволяє собі настільки підло й нахабно випробовувати на мирних українцях заборонену міжнародною конвенцією зброю, то що заважає іншим державам побомбити бодай Москву? Може, хоч тоді пекельні братовбивці опам’ятаються?!

   «Не вір Москві, Гетьмане! Ця шельма зросла на зраді…» – так ізнову переконуємося, що відчайдушний заклик полковника Івана Богуна сьогодні особливо актуальний. Як і давня однойменна пісня кобзаря й поета Миколи Литвина, котру корисно почути не тільки деяким політикам, а й очільникам України . Див. відео на YouTube:

      До речі, 27 серпня ми дізналися, що Капутін просто начхав і на щойно відбуті перемови з Порошенком, не допустивши на брифінг українських журналістів, де взагалі демонстративно відхрестився від причетності Росії до війни з Україною. Мовляв, це суто внутрішній конфлікт українців! Ми можемо лише якоюсь мірою сприяти налагодженю контактів між ними…

      Тобто, жодних позитивних зрушень. Отакечки!

       Але якщо, не заручившись підтримкою ООН, віддамо на поталу ще й дивовижно героїчну Надію Савченко, над якою познущалися не тільки терористи, а й російські судді, то завтра будь-якого нашого урядовця російський суд може відправити у психлікарню. Навіть заочно.

       Невже й це не зрозуміло?!

© Віктор Грабовський, 2014 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Прокоментувати